Şanlıurfa Uyducu
Şanlıurfa Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları
Şanlıurfa Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

Şanlıurfa ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk Şanlıurfa bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Dahası Şanlıurfa ilimize özel olarak düzenlenen Digiturk Burada indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0506 777 73 73  müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “Şanlıurfa’da Digiturk bayisi nerede bulunur?”, “Şanlıurfa’da Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

  • Digiturk Şanlıurfa Bayileri
  • Harita
  • İlçe İsmine Göre Bul

Şanlıurfa Abonelik Başvurusu: 0506 777 73 73

İlçenizdeki Bayiyi Bulun

Tüm listeyi görmek için aşağıdan ilçe seçiniz.

İlçe Seçiniz :

Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

Digitürk Şanlıurfa Yetkili Servisi
Digitürk Şanlıurfa Yetkili Servisi

Digiturk Şanlıurfa ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan Şanlıurfa Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk Şanlıurfa bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan Şanlıurfa Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Digiturk Şanlıurfa bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Digiturk Şanlıurfa bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. Şanlıurfa Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.

Digiturk Şanlıurfa Bayi Hizmetleri

Şanlıurfa’nın her yerinde ki Digiturk bayilerinde; Digiturk yeni abonelik işlemlerinizi, Digiturk kurulum ve aktivasyon, Digiturk teknik servis ve arıza, Digiturk fatura ödeme, Digiturk kutu ve kart iade ve Digiturk iptal talep işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın Şanlıurfa Digiturk Bayilerinin iletişim ve adres bilgilerine aşağıdaki listeden ilçe seçerek ulaşabilirsiniz.

Digiturk Şanlıurfa Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk Şanlıurfa yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.

Şanlıurfa iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk Şanlıurfa bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. Şanlıurfa iline Digiturk Digital Türkiye kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0506 777 73 73numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

Digiturk Şanlıurfa iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Digital Şanlıurfa Turkiye bayi listesi Temmuz ayı itibariyle güncellenmiştir.

Şanlıurfa Digitürk servisi bayi servisleri servis abone merkezimizi detaylı bilgi teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz süper lig maçları müşteri temsilcilerimizden digiturk paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz Şanlıurfa digiturk  Teknik Servisi 0506 777 73 73

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

Şanlıurfa ilinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: Şanlıurfa beIN Sports Mekanları

HEMEN ARA