Şanlıurfa Uyducu

Şanlıurfa Finlux Televizyon Servisi

Şanlıurfa Finlux Televizyon Servisi, markası Finlux olan televizyonlarınızda meydana gelecek arızalara karşı özel servis olarak sizlere hizmet vermektedir. Finlux markasına ait televizyonlarda oluşacak probleme Şanlıurfa ilinde servis arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Finlux Led TV görüntü yok ses var sorunu ile karşılaştığınız takdir de televizyonunuzun içinde yer alan LED barlarınızın ömrü tamamlanmış demektir. Şanlıurfa Finlux Özel Televizyon Teknik Servisi olarak Led barlarınızı garantili bir şekilde değiştiriyoruz. Aynı zamanda evinizden teknik servisimiz ücretsiz bir şekilde televizyonunuzu almaktayız.

Şanlıurfa Finlux Televizyon Servisi

Finlux Marka Led TV‘lerde oluşan bu arızanın sebebi Led ışık kaynağının ömrünü tamamlamasından kaynaklıdır. Aynı zamanda Her Led barının belirli bir kullanım ömrü bulunmaktadır.

Bu yüzden kullanım ömrünü tamamlayan Led ışık, Finlux marka televizyonunuz da görüntü aktarmayı keser ve sonuç olarak görüntü yok ses var hatası ile karşılaşırsınız.

Sonuç olarak televizyonunuzu atölyemize getirip ayrıca arıza tespiti yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimizi arıza hakkında bilgilendirerek işlem sağlıyoruz.

Şanlıurfa Finlux TV Açılmıyor

Şanlıurfa Finlux TV Açılmıyor hatası ile karşılaşmanız durumunda bu hatanın bir çok bulunmaktadır. Bunlardan biri yüksek elektrik gelmesi sonucu Finlux cihazınızda yer alan devre kartında teknik bir arıza meydana gelmesidir. Özellikle Sizde eğer böyle bir arıza ile karşı karşıyaysanız Finlux Urfa Servisimizi hemen arayın.

Finlux TV Ses Gelmiyor

Finlux TV Ses gelmiyor ise eğer ses kartının bağlı olduğu televizyonda gerçekleşen her işlemi yöneten anakart parçasında hasar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle cihazınızı garantili ve uygun bir şekilde Şanlıurfa TV Finlux Özel Servisine yaptırabilirsiniz.

[yasr_visitor_votes]

HEMEN ARA